Kurzy varenia

Miesto konania:

Penzión Quartet Nitra, www.penzionquartet.sk

 

Časový rozsah kurzu:

3x 8 hod.

 

Lektori: PaedDr. Vladimíra Mičeková
Pod osobným vedením vynikajúceho šéfkuchára sa naučíte sami variť rôzne špeciality a čo to pochytíte  z trendov modernej svetovej kuchyne. Naučíte sa ako pripraviť skvelú kulinársku domácu párty, alebo raut, či ako pripraviť gurmánske menu na slávnostnú chvíľu pre svojich priateľov. Naučíte sa správne kombinovať rôzne suroviny, koreniny ako i spájať odlišné chute. To všetko, ale i omnoho viac vás naučia naši majstri kuchári. Vy si iba vyberte tému kurzu , ktorý by  Vám vyhovoval. Môžete sa prihlásiť i so svojimi priateľmi, či kurz venovať niekomu zo svojich blízkych ako prekvapujúci darček  alebo ho môžete vo svojej firme využiť ako vhodný prostriedok na zblíženie a utuženie kolektívu.

 

Termín stretnutia:

1.nedeľa                     9,00-17,00 hod

PARTY SERVIS, príprava jedálneho lístka, príprava teplý bufet, studený bufet, výzdoba a aranžovanie stolov aj sály, spoloč. etiketa, usádzanie k stolom a manipulácia so stoličkou, prestierania, chody stolovania, jedenie, chlieb, predjedlo, polievka, hlavný chod, šalát, dezert, káva.

 

2.nedeľa                     9,00-17,00 hod

Trendy v modernej kuchyni, európska kuchyňa, najnovšie trendy v príprave jedál,

príprava slávnostnej tabule tradične i moderne.

 

3.nedeľa                     9,00-17,00 hod

SVADBA od A po Z menu, dekorácie, organizácia, v prípade záujmu základy spoločenského tanca

 

Cieľová skupina: 

vedúci prevádzok reštaurácií, penzionov, budúci svadobčania, manželky, ktoré potrebujú pripravovať reprezentačné akcie pre manželov, poprípade baby, čo majú na starosti reprezentačné akcie akcie vo firmách .

 

Cena jedňového kurzu:

59 EUR

(vps pixi1 | Execution time: 0.0381 | Memory usage: 0.63MB)